Bilgisayarların Az Olması

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 0 yorum
Çocukluk dönemlerinde 80'li 90'lı yıllarda bilgisayarlar bu zamanki kadar yaygın değildi. Çok kişide bulunmazdı. Bilgisayar yerine atari en yaygın olarak evlerde bulunan cihazlardandı. Bu yüzden adaptör fazla ısınmasın diye soğutmak için zaman harcardık. Ancak Bilgisayarı olan kişiler sorunsuz şekilde 3 boyutlu oyunlarla hasır neşir olurdu.

Bilgisayarların Az Olması

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if