Labyrinth 3D v1.0

ibrahim fırat | Pazartesi, Nisan 13, 2015 | 0 yorum
Labyrinth 3D v1.0 Android Cep Telefonu Oyunu


labirent oyunları günümüzdeki en eğlenceli ve zorlu oyunlardandır. Gerçek 3D bir labirent oyunudur. Bu oyunun en önemli farkı ise bütün android cihazlarda uyumluluk sağlamasıdır. Oyununun bölümlerini bitirmek için labirentin içinde bulunan mor renkli simgeyi bulmanız gerekmektedir. Biraz zorlu olsa da başlangıç da kolaydır. Level atladıkça oyun daha zor ve eğlenceli olacaktır. 


Labyrinth 3D v1.0


SİSTEM GEREKSİNİMİAndroid 2.3 ve üzeri cihazlarda, DOSYA BOYUTU20.9 MB, LİSANS Ücretsiz, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebilir yada aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ferhatayhan.Labyrinth3D


Bir önceki android oyunu >>    Motorlu Tekne Yarışı 3D v1.3
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if