Sahip Olduğunuz Şeylere Odaklanın

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 0 yorum
Sahip olduğunuz şeyleri düşünmek insanı mutlu etmek için yeterlidir. Ve tam tersi olarak sahip olamadığınız şeyleri düşünmek sizi mutsuz edeceğinden. Beterin beteri var diyerek sizden daha kötü durumda olanları düşünerek halinizin daha iyi olduğunun bilinciyle şükretmek mutlu olmanız için yeterde artar bile.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if