WhatsApp Yenisi Çıktı

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 15, 2015 | 1 yorum
Dünyada kullanımı hızla  yaygınlaşan "WhatsApp" yeni sürümü ile karşınızda. Android kullanıcıları için anlık mesajlaşma aracı olan  WhatsApp  yeni sürümü şimdiden çok ilgi görmeye başladı.

WhatsApp Yenisi Çıktı


iOS kullanlar  şu anlık sesli arama özelliğini kullanmıyor, Android kullanıcılarını çok sevindiren bir güncelleme daha geldi. Whatsapp, Google’ın benimsediği Material Design sürümüyle kullanıcılara sunuldu. 


WhatsApp indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

http://www.whatsapp.com/android/
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if