Backlink 2015 (Turkcell'den)

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 08, 2015 | 0 yorum
Turkcell'den backlink nasıl alınır?


Backlink çeşitleri ve  kalitesi ne kadar iyi olursa o kadar sağlam ağ kurmuş olursunuz.  Çok kaliteli siteye sahip olan Turkcell'in https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/ sitesinden backlink almayı göstereceğiz.

1. Adım: İlk olarak  https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/  adresine giriş yapın ve e-posta üyeliği kısmından üyeliğinizi gerçekleştirin. 

2. Adım: Bu aşamada mail adresinize onay linki gelecektir. Eğer gelmezse onay kodu gönder linkine tıklayın saniyeler içinde onay linki e-postanıza gelecektir. Onayladıktan sonra,

3. Adım: Profil düzenleme bölümünü göreceksiniz mavi buton tıklayın ve gerekli alanları düzenleyin.

4. Adım: Profil bölümünden sosyal ağım yazan bölümü göreceksiniz bu bölümün en altında blogum  yazan kısım vardır. Site adresinizi oraya eklemeniz yeterlidir.  Son olarak kaydet diyerek işlemleri tamamlamış olursunuz. 

Örnek Resim:

Backlink 2015 (Turkcell'den)2015 Backlink Alma Videolu Anlatım
Bir önceki konumuzda "Blogger Şablonu Mobil Hale Getirmek" isiml yazımızda, şablonu mobil uyumlu hale nasıl getireleceği detaylı şekilde anlatılmıştır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if