Retrica Uygulaması

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
Genel olarak pek  profesyonel değildir ancak popüler fotoğraf düzenleme ve kamera uygulamaları arasında yer alan  Retrica, kaliteli özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Direkt fotoğraf çekerken efektler uygulayabileceğiniz Retrica, Aynı zamanda gösterişli bir ara yüz sunmayan fakat, sunduğu en iyi  özellikleriyle çok kaliteli fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini alıyor.

Android için Retrica uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.venticake.retrica&hl=tr

iOS için Retrica uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://itunes.apple.com/tr/app/retrica/id577423493?l=tr

androidİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if