Facebook Adınız Renkli Olsun

ibrahim fırat | Pazartesi, Ekim 26, 2015 | 1 yorum
Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook her geçen gün kullanıcı sayısını ikiye katlıyor. Bu konuda facebook kullanıcılarını ilgilendiren güzel bir yöntemden bahsedeceğim. Facebook isminizin renkli gözükmesini ister misiniz? Büyük ihtimalle cevap evet olacaktır. Çok kolay bir yöntem ile bunu yapacağız.  Bunun için aşağıdaki videoyu dikkatlice izlemeniz gerekiyor. 

Facebook Adınız Renkli Olsun

Facebook Renkli İsim Yazma Video

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. İyiymiş gerçekten deneyeceğim bende bu kadar renkli yapmam ama bakalım nasıl olacak.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if