-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

Ads1

» » 500 Adet Ziyaretçi Defteri Backlink Listesi

ads
ads
webmaster

Zİyaretçi Defteri Backlink List

Bu konumuzda güncel sitelerden backlink alabileceğiniz ziyaretçi defteri sitelerini yayınlayacağız.

Çeşitli kaynaklardan link almanın sizin için daha etkili olacağını önceki konularımızda  anlatmıştık bir önceki yazımızda wiki backlink http://www.ibrahimfirat.net/2013/12/600-adet-wiki-backlink-listesi.html listesini paylaşmıştık. 

Bu yazımızda ziyaretçi defteri olan kaliteli sitelerden olan 500'e yakın siteyi listeleyeceğiz. Listedeki sitelere giriş yaparak ziyaretçi defterlerine site ile alakalı çok kısa olmayan yorumlar bırakmanız yeterli olacaktır. 

Bu sayede kalıcı backlink elde etmiş olacaksınız ve arama motorlarında üst sıralara çıkmanıza fayda sağlayacaktır. 


500 Tane Ziyaretçi Defteri Listesi


ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.