Kur'an-ı Kerim 18. Sayfa

ibrahim fırat | Perşembe, Aralık 17, 2015 | 1 yorum
Kur'an-ı Kerim 18. Sayfa Bakara Suresi Yavaş Okunuş.


Kur'an-ı Kerim sesli okunuşu. Yavaş şekilde okunuyor ve takip etmeniz kolay. Tecvid ile takip edebileceğiniz Bakara Suresinin 18. sayfasında bulunan "Ve Ga Le Ti" ile başlayan sayfa.. Bu sayfalar Kur'an-ı kerimlerim büyüklüklüklerine ve küçüklüklerine göre değişebilir. Normal olan orta boy Kuran-ı Kerim'e göre sayfayı yazdık. Video aşağıdadır. Dinleyebilirsiniz.  Okıuyan: RECEP TORAMAN


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. bu tarz paylaşımlarda bulunmanız ne güzel kuranı kerim okuyan be okutan bir gençlik :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if