Köksal Baba Fragman

ibrahim fırat | Perşembe, Ocak 07, 2016 | 3 yorum
Köksal Baba Yeni Fragmanı izle (2016)


İnternet fenomeni olan Köksal baba namı ile tanınan kişiye ait fragmanlar gün be gün yenileri ekleniyor. İşte yeni fragmanı izlemek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Dublaj, Seslendirme Kadrolarına aittir. Arka plandaki sesin sahibi Harun CAN'dır. Montaj Osman Alperen EYİYUREKLİ'nindir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Harbiden çok iyi yapmışlar iyi güldüm Köksal Baba :)

    YanıtlaSil
  2. Köksal baba internette paya ünlü oldu artık deadpool fragmanınıda çok güzel yapmışlar izlerken baya eğlendim :D

    YanıtlaSil
  3. şaka gibi ama gercekmi diye tereddüt ettim köksal babanın videolarını hep setrettim bunları toplama yaptılar o zaman.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if