Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h

ibrahim fırat | Çarşamba, Şubat 17, 2016 | 1 yorum
Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h oyunu indir.

Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h android cep telefonu oyunu.

Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h

Aksiyon oyunları da günümüzde artık çok sevilen oyunlar arasındadır. "Six-Guns Gang Showdown" android oyunu da bunlardan bir tanesidir. Six Guns oyununun en güncel ve son sürümüdür. Bu versiyon daha zorlu ve çete hesaplaşmaları ile daha eğlenceli ama biraz zor gibi olacak. Oyunu zaten oynayan için bu özellikler ile daha keyifli vakit geçirmesine imkan sağlanacaktır. Bu arada kurt adamı tamamen imha etmek için çeşit çeşitli araç gereçler yer almaktadır.Six-Guns Gang Showdown v2.9.0h android oyunun lisansı ücretsizdir. Bu yüzden kolay şekilde google play store üzerinden indirebilir veya aşağıda vermiş olduğumuz orjinal bağlantıyı kullanabilirsiniz.

özellikler ve gereksinimleri:

Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmakta.

Lisansı: ücretsiz.

Dosya boyutu: Ortalama 16 MB

Dil: İngilizce ve Türkçe olarak ayarlanmıştır.


Six-Guns Gang Showdown oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyıkullanınız.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHMBir önceki android oyunu "New Star Soccer v1.89" İncelemesi ve indirme bağlantısına konumuza giderek görebilirsiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Para hilesi yaptım ama yıldız hilesi olmayacak gibi.
    ama yine de hile ile güzel oluyor:)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if