Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Bridget Jones'un Bebeği Filmi (2016)

ibrahim fırat | Pazartesi, Mart 28, 2016 | 3 yorum

Bridget Jones'un Bebeği - Bridget Jones's Baby 2016 Film Hakkında:

Filmin türü "Komedi , Romantik" Vizyona gireceği tarih ise "16 Eylül 2016" Bridget Jones'un Bebeği filminin yönetmeni "Sharon Maguire" ve oyuncularından önce çıkan isimler "Renée Zellweger , Colin Firth , Patrick Dempsey , Jim Broadbent , Gemma Jones" Filmin diğer adıda "Bridget Jones's Child, Bridget Jones 3"dür. 2016 İngiltere yapımı sinema filmi.

Bridget Jones'un Bebeği Filminin Özeti:


Güncellenecek..

Bridget Jones'un Bebeği Türkçe Altyazılı Fragman İzle


Not: Bu video "Fikri Sinema" isimli yotube kanalından alınmıştır.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Vay be Bridget Jones, şimdi karşımıza 40'lı yaşlarında boşanmış bir kadın olarak karşımıza çıkıyor.

    YanıtlaSil
  2. bu filmi merak ediyordum, fragmanını izleme fırsatını ancak bulabildim, bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

    YanıtlaSil
  3. Bridget Jones günlüğü 1 ve 2 film çıkalı 10 yıl oldu. Şimdi de Bridget Jones bebeği olarak vizyona girecek. Bakalım diğer filmlerdeki gibi başarı sağlayacakmı.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if