7-Data Android Recovery 1.1

ibrahim fırat | Cuma, Nisan 15, 2016 | 0 yorum
7-Data Android Recovery 1.1 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma SharpNight LLC
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) 2 MB
Program Boyutu İngilizce
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) 7-Data Android Recovery android  android cihazı kullananlar için  ücretsiz sunulan bir program. Bu program ile mobil araçlarınızda bilmeden sildiğiniz dosyaları, belgeleri ve verileri geri getirip kurtarabilirsiniz.

Bunun için android cihazınızı  bilgisayarınıza bağlamanız gerekir ve bu şekilde kolay şekilde bir tarama ile dosyalarınız kurtarılır. Kendi alanında oldukça başarılı aynı zamanda ücretsiz bir yazılımdır.
    Programı İndirmek için  > > >http://7datarecovery.com/file/7data-ar.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if