Ultimate Boot CD 5.3.5

ibrahim fırat | Perşembe, Ağustos 18, 2016 | 0 yorum
Ultimate Boot CD 5.3.5 İndir...

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Ultimate Boot CD
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 6 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri )

Onarma Programı

Bu yazılım ile sorun yaşadığınız bir bilgisayarınızı onarmak artık çok kolay. Ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmuş olan bu program ile bilgisayar sorunlarınız ortadan kalkıyor.

Bilgisayarınız hiç açılmıyorsa ve ara sıra kapanıyorsa, sorunlu ise "Ultimate Boot CD " bu sorunları bulmanıza ve onarmanıza yaran bir programdır.  İçeriğinde birçok ilgili yazılım bulunmaktadır. 
    Programı İndirmek için  > > >http://mirror.internode.on.net/pub/ubcd/ubcd535.iso
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if