-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Areca Backup 7.5


Areca Backup 7.5 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Oliver Petrucci
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 4 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu program yedekleme yazılımıdır. Areca Backup önemli olan belgelerinizi, MP3, dosyalar vb. gibi değerli olan kişisel dökümanlarınızı yedeklemede yardımcı araçtır. Bu sayede dosyalarınız yedeklenir ve bilgisayarınız da herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman dosyalarınızın kurtulmasına olanak tanır. Sadece yedekleme ile yetinmeyip aynı zamanda bunları şifreleme işlemi de görmektedir. 
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://freefr.dl.sourceforge.net/project/areca/areca-stable/areca-7.5/areca-7.5-windows-jre32-setup.exe


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Güzel bir program hemde ücretsiz. Alınan yedeğin ağ ortamında harici sürücülerde veya FTP üzerinden internet ortamında saklanabiliyor böylece yedeklenen bilgisayar saldırılardan korunmuş oluyor

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.