Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Bisiklet Yarışı Oyunu

ibrahim fırat | Cumartesi, Eylül 03, 2016 | 4 yorum

Bisiklet Yarışı 3Dv1.9 Oyunu İndir.

Android Bisiklet Yarışı 3Dv1.9, cep telefonu, mobil oyun hakkında inceleme:


Yarış oyunlarını çoğumuz severiz. Bu yüzden araba yarışı olsun diğer yarışlar olsun bizim için oldukça eğlenceli zamanlar geçirmemize yaramaktadır. Bu oyunumuzun adı "Bisiklet yarışı" ve en güncel versiyonu ile "Bisiklet Yarışı 3Dv1.9" kullanıcıya sunulmuştur.

Oyunda 3D grafikler mevcut görsellik açısından çok ilgi çekici ve beğeneceğiniz bir android oyunudur. Bisiklet ancak motosiklet ile yapılan bu yarış da zorlu engeller sizleri bekliyor. Ama bu engelleri aşmanız o kadar da zor değil. Kısa zamanda usta bir yarışçı olabiliyorsunuz.

İlk başlarda kolay pistler ile başlamakta basamak basamak zora doğru gitmektedir. Buda sizin daha çabuk alışmanıza olanak tanır. Zorlu bölümlerde ise buz pistleri ve ince tahtalardan oluşan yerler vardır.

Bisiklet Yarışı Oyunu


Bunun dahilinde oyunu oynarken aldığınız puanlar ile 5 çeşit birbirinden güzel herhangi bisikleti seçmeniz mümkün. Aynı zamanda bu satın aldığınız motosikletleri modifiye ederek zorlu şartlar altında daha rahat hareket etmek için dizayn edebilirsiniz. Bu pistlerde en tehlikeli olanı ise mayınlara denk gelmemek. Mayına bastığınız takdirde bir daha ki sefere çok dikkatli olmanız gerecek.

Google Play Store üzerinden bu oyunu indirebilirsiniz. Aynı zamanda aynı yerin linkini aşağıda verdik. Dilerseniz onu kullanabilir ve direk olarak siteye yönlenirsiniz.

Gereksinimleri ve özellikler:

Android 2.1 ve üzeri sisteme sahip olmanız,
Dili İngilizce.
Lisansı ücretsiz sunuluyor.
Dosyanın boyutu ise 15 MB civarı.

Bisiklet Yarışı 3Dv1.9 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordmobiles.bikeRacing

Bir önceki android cep telefonu oyunu "101 Yüzbir Okey Plus"İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Yarış oyunlarını çok seviyorum birde üç boyutlu olunca güzel vakit geçiyorum.

  YanıtlaSil
 2. Bu konu sayesinde bu oyundan haberim oldu ve indirdim. Keske indirmeseydim, bağımlılık yaptı:)

  YanıtlaSil
 3. bisiklet yarşı oyunu ilgilenenler için çok ilgi çekici olduğunu söylediler meraklılarına tavsiye bence.

  YanıtlaSil
 4. Yarış oyunlarını bende severim. Araba yarışı özel olarak bisiklet yarışını en çok severim.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if