PES Club Manager

ibrahim fırat | Pazar, Eylül 25, 2016 | 0 yorum
PES Club Manager v1.3.6 Oyunu İndir.

PES Club Manager v1.3.6 android cep telefonu oyunu tanıtımı.


Günümüzdeki android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli ve en iyi futbol oyunlarındandır. PES Club Manager v1.3.6 en son güncellenmiş versiyonu ile oyun sevenlerin karşısında.

PES Club Manager oyunu konami tarafından geliştirilmiş dünya çapında çok kullanıcısı olan eğlenceli bir oyundur.  Ortalama 4 - 5 binden daha fazla  oyuncunun bulunduğu bu oyunda dünyaca ünlü takımlar yer alıyor. Rakip takımlarla karşı en iyi teknik direktör olabilirsiniz. PES Club Manager


Bu oyunda  teknik direktör olmuş bulunduğunuz takımda her türlü alt yapıyı kendi hayal dünyanıza göre düzenleyebilir ve geliştirebilirsiniz.  Aynı zamanda stadyumu daha gelişmiş hale getirebilirsiniz. Bunun haricinde birçok özellik ile oyun sevenlerin beğeneceği türden android oynu "PES Club Manager" sizleri bekliyor.

Android 4.2 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır.
Dili: Türkçe olarak ayarlanmıştır.
Dosyanın boyutu ise: 1 GB
Lisansı ise ücretsizdir.

Bu oyunu  google play store üzerinden indirebilirsiniz. Yahut aşağıda vermiş olduğumuz aynı bağlantıyı kullanarak daha kısa bir şekilde ulaşmanız mümkün.PES Club Manager v1.3.6 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.pesclubmanager


Bir önceki android cep telefonu oyun tanıtımı: "Bisiklet Yarışı Oyunu" incelemesi için konumuza göz atmanız yeterlidir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if