Pixel Combat Multiplayer v1.3

ibrahim fırat | Çarşamba, Ekim 12, 2016 | 0 yorum
Pixel Combat Multiplayer v1.3 Android Cep Telefonu Oyunu


Çok güzel savaş oyunlarından biri Pixel Combat Multiplayer oyununun güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür oyunları sevenler için eğlenceli dakikalar sizi bekliyor demektir.

Pixel Combat Multiplayer v1.3


Android 2.2 ve üzeri cihazlarınızda çalışmaktadır. Oyun ücretsizdir. Dil desteği İngilizce ancak kullanımı basittir. Ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilir yada aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levogamez.pixelmultiplayer

Bir önceki android oyunu >>     FarmVille 2: Köy Kaçamağı v5.8.1062
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if