-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » Sabit Sosyal Paylaşım Eklentisi

ads
ads
blogger

Blogger Sayfa Altında Sabit Olan Sosyal Paylaşım Butonları

Blogspot Sabit Sosyal Medya Buton Eklentisi

Bazı sitelerde görmüşsünüzdür Sayfa hareket eder ama menü sabit kalır. Bu eklentimiz sayfa hareket etse bile sayfanın altında sabit şekilde duran sosyal paylaşım eklentisi.

1. Adım

ilk olarak Şablon > HTML'yi Düzenle kısmından Ctrl + F ile şu kodu bulun  ]]></b:skin> aşağıdaki kodu yukarıdaki kodun üstüne ekleyin.2. Adım

Tekrar aynı şekilde  </head> kodunu  bulun. Aşağıdaki kodu </head> kodundan önceki bölüme ekleyin.3. Adım

Blogger Kumanda paneli > Yerleşim yolunu takip ederek Gadget ekle seçeneğinden aşağıdaki kodu ekleyin. Aşağıdaki linkleri kendi adresleriniz ile değiştiriniz.


ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.