-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » 2013 Yahoo En Fazla Arananları

ads
ads
seo
2013 yılını bitireli bir hafta kadar oldu. Bunun neticesinde İnternet devleri açıklamalarını yaptılar.

Yahoo Arama Motoru 2013 senesi  sonlarına doğru  birlikte birçok şirket,kurum ve internet sektöründe isminden söz ettiren şirketler yıl içinde olan ve istatiklere dökülmesi gereken bilgileri araştırdı.

Arama motorları arasında çok önemli yeri olan Yahoo da 2013 yılında  en fazla kullanıcılar tarafından aranmış kelimeleri sundu. Apple ile iPhone‘nun en çok aranan kelimelerin en başında yer aldığı açıklandı. 2013 yılı içerisinde iki model daha satışa sunan iPhone’nun hangi modellerinin arandığı belirtilmemiştir.

Teknoloji ürünleri arasında en çok arananlar arasında Amazon Kindle ikinci, Samsung Galaxy üçüncü,dördüncü sırada Apple iPad ve beşinci sırada ise Sony Playstation 4 bulunuyor. Yahoo’nun Resmi Tumblr Hesabından Açıklamalar Şu Şekilde Diğer Arananlar Yüksek Arananlar ise ; Miley Cyrus, Kim Kardashian , Kate Upton , Minecraft , Selena Gomez , Obamacare Affordable Care Act , Amanda Bynes Jodi Arias, iPhone 5, Justin Bieber..

Yazan: Erdinç Koç

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.