-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Android Virüs Programı ( CM Security )


CM Security Ücretsiz Android Virus Programı


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte android cihazlar ve kullanıcıları çoğaldı.  Bilgisayarlarımızda gerek duyduğumuz virüs yazılımları android cihazlar içinde üretilmeye başlandı. Güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Android cihazlarda da virüs bulaşması vs gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün ki yazımızda ücretsiz olarak sunulan  CM Security  virüs yazılımını tanıtacağız.


androidCM Security en gelişmiş android virüs programı olarak nitelendirilmektedir. Kasma, donma  sorunları rahatlıkla aşabileceğiniz ve türkçe dil  ara yüzü ile ücretsiz olarak edinebilirsiniz. 

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan CM Security 2.4 MB dosya boyutundadır. Programı bu bağlantıdan indirebilirsiniz. >>   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Çok fazla virüs programı var androidde. Hangisine güvenebileceğimi tam olarak bilmiyorum.

    YanıtlayınSil
  2. ben de arayış içersindeydim. bi deneyeyim bakalım, teşekkürler.

    YanıtlayınSil
  3. Bilgi için teşekkürler. Bir deneyelim bakalım dediğiniz kadar etkili ise vazgeçilmezim olacaktır.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.