-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23


COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Comodo
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 3. MB
İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Kayıt Defteri
Açıklama ( Özellikleri ) COMODO Registry Cleaner, kayıt defterinizdeki hataları tashih etmek ve Windows işletim sisteminizi optimize geçirmek gayeli hazırlanmış, ücretsiz bir programdır. COMODO Registry Cleaner, yiyecek defteri temizliği sırasında aşırı hassastır, sisteminize hüsran verebilecek bir tahammül işlemi yapmamaktadır. Bunun beraberinde güvenliğiniz için model temizlemeden yalnız önce, kendiliğinden olarak şart defteri yedeklemesi yapmaktadır. COMODO Registry Cleaner, eşya defterinde daha çok kullanımda olmayan veya istenmeyen bütün kayıtları siler. COMODO Registry Cleaner ile antrparantez Windows başlangıcını da yönetebilirsiniz. 
    İNDİRME LİNKİ  > > > > > > > 

http://eu4.download.comodo.com/crc/download/setups/CRC_Setup_1.0.17.23_2k_XP_Vista_Server2003_x32_x64.exe


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.