Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Herkesin Yorulduğu Yere Han Yapılmaz

Geçmiş zamanlarda insanların dinledikleri yerlere han adı verilirdi. Zamanımızda ise bu nitelikleri taşıyanlara verilen ad oteller yada motellerdir. Bundan dolayı yolculuk yapacak kişilerin, çıkmadan önce nerede ikamet edeceğini planlaması gerekmektedir.

Herkesin Yorulduğu Yere Han Yapılmaz

Bu sadece yolculuk esnasında değil diğer işlerde de böyle olması gerekir. Planlı hareket etmek her zaman için iyidir. İnsan hayatında belirli işlerin bazı yöntemleri bulunmaktadır. Her kişi kendi kafasına göre bir kural uygularsa hayat yaşanmaz ve plansız bir hale gelir. Bundan dolayı işler aksar.  Sonuç olarak toplumsal kurallar bizlerin isteğine göre değişmeyeceği gibi  toplumun kurallarına uymayı kendimize hedef edinmemiz gerekir. 

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.