Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Hangi Hayvan Olduğunuzu Öğrenin

Herkesin karakteri farklıdır ve karakterimizi oluşturan ana kısımlardan biriside isimlerdir. Bilimsel olarak kesin bir kanıt olmasa da kişinin ismi nasıl bir karakterinin olduğu konusunda bilgiler vermektedir. Bu açıdan duruma baktığımızda ismimizi bir hayvanla eşleştirerek de karakterimizi öğrenebiliriz. Tabi bu tamamen eğlence amaçlı bir aktivite olacaktır ve kesinlikle basit bir eşleştirmeden ibarettir.

Sitemizdeki uygulama sayesinde isminizin hangi hayvanla eşleştiğine bakabilirsiniz. İsim ve Soy İsim kısımlarını doldurarak isminizin hangi hayvanla eşleştiğine bakabilirsiniz. Tabi bu tamamen eğlence amaçlıdır ve gerçekle kesinlikle örtüşmemektedir. İsminizi yazarak isminize göre hangi hayvanın karakterine benzediğinizi öğrenebilirsiniz. Daha da eğlencelisi arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da sevmediğiniz insanlarında hangi hayvana benzediğine bakabilirsiniz.


Tamamen sizi eğlendirmek amaçlı olan bu uygulamayı http://www.hangihayvansiniz.com adresine giriş yaparak deneyebilirsiniz. Uygulamayı denemek tamamen ücretsizdir. Ayrıca çıkan sonuca göre Facebook üzerinden yorum bırakabilirsiniz. Bu sayede eğlenceyi arttırabilirsiniz. Tabi başkalarının yaptığı yorumlara da göz atarak gülebilirsiniz. Bu anlamda sitemiz günlük stresinizi atmada çok etkili olacak ve sizi eğlendirecektir.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.