Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » Turkcell T60Turkcell'in yeni akıllı cep telefonu olan Turkcell T60'ın tanıtımı yapıldı. Piyasaya sipariş fiyatı 799 TL


Yeni akıllı  telefonun ön sipariş fiyatı  799 TL olarak belirlenmiştir. Ön sipariş vermek daha uygundur. Diğer  cihazlara göre fiyatı oldukça cazip ve son teknoloji ile üretilmiş üst seviye özelliklere sahiptir. 


Turkcell T60


Turkcell T60 Genel Özellikleri


Turkcell T60, Qualcomm'un 64 bit desteği sunmaktadır 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcis ile performasnını güçlendiriyor. 2 GB RAM kapasitesi bulunan  ve aynı zamanda  16 GB dahili depolama bünyesinde yer almaktadır, Turkcell T50 modelinin tersine microSD kart desteği de bu yeni akıllı cep telefonunda bulunmaktadır. 5 inç genişliğinde HD ekrana yer verilmiş olan Turkcell T60, yine ZTE tarafından üretilmektedir . Turkcell'in yeni akıllı inceliği ve zarifliği ile dikkatleri üstüne çekmektedir.

13 Megapiksel ana kamera ile yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video çekme imkanı kullanıcıya sunuyor. 

Bir önceki android telefon inceleme konumuzda "Samsung Galaxy A5" incelemesini yaptık. Samsung Galaxy A5 özellikleri, fiyatı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. zte firmasının ismini duymamış olabilirsiniz ama telekomünikasyon sektöründe eski ve köklü bir firmadır. t60 ı öneririm

    YanıtlaSil
  2. zte firması telekomünikasyon sektöründe eski ve köklü bir firmadır. t60 ı öneririm

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.