Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Bu windows kopyası orjinal değil (KB971033)

bu windows kopyası orjinal değil hatası ve çözümü


Windows 7 kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı durumlardan biri olan "Bu windows kopyası orjinal değil" hatası ile denk gelebilmektedirler. Bu bazen ekrana da yansıyabilir. Ekranın kararması gibi. Özellikle Windows işletim sisteminiz kopya ise "WAT KB971033" güncellemesine takılmış olup bilgisayarınızı tekrar başlattığınızda bu hata karşınıza çıkar. Bu sorundan kurtulmanın yolu oldukça basittir.


Genel olarak  2015 yılında hatalar şu şekilde  ekranın sağ alt köşesinde uyarı olarak size gözükür. "Windows 7 yapı 7601 bu windows kopyası orjinal" veya "Windows 7 yapı 7600 bu windows kopyası orjinal"  Bu soruna denk gelen kullanıcı sayısı tahmin edilemeyecek kadar fazladır. 


Çözüm için yapmanız gerekenler

İlk olarak  Denetim Masasından Programlar ve özelliklere giriniz. Sol kısımdan Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle bölümüne  tıklayın. KB971033 güncellemesini bulun ve silin. 

Bu windows kopyası orjinal değil (KB971033)


Bu windows kopyası orjinal değil (KB971033)


Sonraki aşamada ise bazı  programlar ile tamamen windows'u orjinal hale getirecek programlar olduğu gibi biz bu programların yasal olup veya olmadığını bilmediğimiz  için  ismini ve indirme linkini vermiyoruz. Ancak işletim sisteminiz orjinal ise ve bu hata kodu ile karşılaştıysanız İnternet üzerinden arama yaparak güncel ve yeni yazılımlar ile kolay şekilde bilgisayarınıza yeniden format atana kadar  rahat nefes alabilirsiniz.

Not: Windows işletim sistemlerinin kopyalarından uzak durmanız önemle rica olunur. Orjinal işletim sistemlerini kullanmanız hem bilgisayarınız açısından sağlıklı olacak hemde bazı sorunlara denk gelmeyeceksiniz. Bu yüzden zaten kopya ile  orjinal  hiçbir zaman aynı değildir. Bunu göz önünde bulundurmanızı rica ediyoruz. 


Bu windows kopyası orjinal değil Çözümü Video İzle


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.