-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » Gonzo Magazin - Teknoloji Teması

ads
ads

Gonzo Blogger Teknoloji - Magazin - Haber teması


Gonzo temayı birçok alanda kullanabilirsiniz. Oldukça esnek ve şık bir yapıya bu tema blogger kulanıcıları için ücretsiz olarak sunulmuştur. Günümüzde mobil kullanım arttığı için çok siteler tema değişikliğine gitti özellikle Google açısından fayda sağlanması için "Responsive" tema kullanmanız artık şart.  Bu yüzden bu temayı sizlere öneriyoruz.Gonzo Magazin - Teknoloji Teması

Gonzo Responsive temasının genel özellikleri

Gadgetleri kullanarak hazır reklam yerleşimi,

Responsive kodlama,

Seo uyumlu,

Blogger ve Facebook yorum sisteminin olması,

Temayı yüklediğinizde ayarları çok basit şekilde kod bilginiz de varsa daha iyi bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Bunun için blogger eklentilerini kullanarak faydalanabilirsiniz.

Temanın demosu için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.


http://gonzo-blog-temasi.blogspot.com.tr/

Temayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. 


https://yadi.sk/d/ZXJSzyBhhVsPF

Bir önceki yazımızda blogger temaları mobil uyumlu hale getirmek isimli konumuzda blogger alt yapılı sitelerin nasıl mobil uyumlu hale getireleceği anlatılmıştır.

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Gerçekten çok beğendiğim bir tema . Tek sevmediğim yanı slayt kısmı birde , sol tarafta olan menü sağda olsa daha güzel olurmuş ama kodda left right yazarak düzeltiilir o paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Blogger için en kalite magazin temasıdır.Responsive olması ayrı bir güzel olmuş.

    YanıtlaSil
  3. Oldukça sağlam bir tema gibi görünüyor. Özellikle reklam bölümünün solda olması daha avantajlı gibi tıklanma açısından.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.