Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Ölümün Ansızın Geldiği Görüntüler

"Zevkleri bıçak gibi kesen ölümü çokça hatırlayın.."
Hz. Muhammed (s.a.v)

Ölümü hatırlamak insanı dünya zevklerinden ve dünyadan uzaklaştırır ve ahirete yöneltir. Bundan dolayı ölümü hatırlamaktan kaçmamak tam tersine ölümü ve ansızın öleceğimizi düşünüp geçmişe baktığımızda kimsenin bu dünya da kalmadığını bilmek ve sonsuz bir hayat için çalışmak ve çabalamak lazımdır.

Her ne kadar ölüm korkutucu gözükse de bu İslam'ı Allah'ın (c.c.) emrettiği gibi yaşayanlar için korkunç değil tam tersi kurtuluş ve saadettir.«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.