Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » TEMİZLİK VE GÜDELİK YAŞAM


Temiz bir ev ortamında yaşamak hepimizin hayalidir ancak bu ev ortamının sağlanması bizim sorumluluğumuzda olduğu için üşengeçlik ve temizlik isteği arasında güzel bir denge kurarız. Üşengeçliğimiz ağır basıyorsa eğer temizlik yeterli kalmaz ve hijyenik bir ortamda yaşamamızın sonucu olarak sağlığımız bundan kötü etkilenebilir. Herkesin temizlik konusunda iyi yetileri olması beklenemez. Eğer temizlikten anlamıyorsanız veya tezimliğe ayıracak zamanınız yoksa profesyonellerden yardım almanız gerekebilir. Profesyonel derken annelerinizden bahsetmiyoruz elbette. Annelerimizden tiyo alabiliriz ancak onlardan yardım alacak kadar zalimde değilizdir.

TEMİZLİK VE GÜDELİK YAŞAM


Temizlik konusunda profesyonelllerden yardım almayı bir örnekle açıklamak gerekirse; kartalhalı yıkama sizlere halı yıkama konusunda bölgesel olarak profesyonel bir hizmet vermektedir. Kartal halı yıkama fabrikası isminden anlaşılacağı gibi kartal semtinde bulunmaktadır. Örneğin kartal semtine yaşayan ve halı yıkamaktan anlamayan veya bir gün boyunca halı yıkama işiyle uğraşmak istemeyen insanlar profesyonel yardım alma amacıyla kartal halı yıkamaya danışabilirler. Ayrıca Kartal halı yıkama fiyatları eğer siz kendi başınıza halı yıkama işine girişseydiniz temizlik ürünlerine harcayacağınız miktardan daha azdır. Fiyatların düşük olmasının sebebi tek başınıza blkide yılda iki kez yapacağınız işi bu gibi şirketler günde onlarca kez yapmaktadırlar ve bu işte uzmanlaşmış, deneyim kazanmışlardır. Ayrıca temizliğin veriminde de gözle görülür farklılıklar vardır.


Temizlik konusunda acemiyseniz, temizliğe ayıracağınız zamanınız yoksa tek yapmanız gereken profesyonel şirketlerden yardım almaktır. Bu şirketler gelişen tenoloji ile artık daha ucuz ve makul fiyatlarda hizmete hazır bulunmaktadırlar.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.