-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Yeni nesil mobilya dekorasyon siteleri


Günlük hayatımızda büyük bir yer tutan ev dekorasyonu herkes için oldukça popüler. İnternet dünyasında binlerce blog olmasına rağmen maalesef yeterli içerikte bloglar son derece az. Sizlere bugün içerik konusunda son derece zengin olan ve görsel arşivi bir o kadar kuvvetli olan blogları tanıtmaya çalışacağım.1 - Kitchendesignideas1.xyz : Evlerimizin mobilya kullanımı konusunda ve elektronik eşya kullanımı konusunda en zor yerlerinden bir tanesi mutfaklardır. Sadece mutfak dekorasyonu üzerine yayın yapan bu blog son zamanlarda oldukça popüler.

2 - Diningroomdesignideas1.xyz: Yine aynı şekilde dekorasyonun zor uygulandığı mekanların başında gelen yemek odaları için özel olarak oluşturulmuş bir blogdur. Son derece zengin görsel içeriğe sahip olması da dikkat çekiyor.

3 – Livingroomdesignideas1.xyz : Evlerimizde en çok zaman harcadığımız yerlerin başında gelen oturma odaları için oluşturulmuş olan bu blogun son derece zengin editör kadrosu dikkat çekiyor. Çok büyük bir görsel arşive sahip olmasından dolayı son dönemde oldukça fazla kendinden söz ettiriyor.

Mutfak dekorasyonu, yemek odası dekorasyonu ve oturma odası dekorasyonu konusunda siz de meraklıysanız yukarıdaki 3 blogu takip etmenizi ısrarla öneriyorum.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.