-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Deepwater Horizon Filmi (2016)


Deepwater Horizon 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "30 Eylül 2016" ve yönetmeni "Peter Berg" oyuncularından bazıları ise "Mark Wahlberg , Kate Hudson , John Malkovich , Dylan O'Brien , Kurt Russell" Deepwater Horizon filminin türü ise "Aksiyon , Dram , Gerilim" içeriklerini barındırır. 2016 ABD yapımı sinema filmidir.

Deepwater Horizon Filminin Özeti:


2010 yılı Nisan ayındayız.  Burada  çok büyük bir  çevre felaketi ile karşı karşıya kalmıştır.  Deepwater Horizon petrol yatağı Meksika civarında patlamıştır. Ve çok büyük hasatlara neden olmuştur.  Bu olayda  ortalama 11 kişi hayatını kaybetmiş ve 17 kişide yaralanmıştır.  Bu konuyu anlatan güzel filmdir.

Deepwater Horizon Official Trailer Teaser (2016) 1 Fragman Görsellerle

Bu video "pink light" Youtube kanalından alınmıştır.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.