-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Bakın Hele Şu İsrail'e Neyi Tartışıyor.


İsrail ezanı yasaklamayı tartışıyor...

İsrail toplumunda yer alan aşırı sağcı diye nitelendirdikleri bazı grup milletvekilleri "gürültü kirliliğiyapması gereksini öne atarak ezan sesinin ülkenin sınırları dahilinde yasaklanması için tasarı hazırladıkları haberleri gelmektedir. Ancak bu tasarının kısa zaman içinde oylamaya sunulması beklenmektedir. 

Bakın Hele Şu İsrail'e Neyi Tartışıyor.


Bu tür yaklaşımlar ırkçı ve tamamen İslama karşı bir duruştur. Ezan sesinin gürültü kirliliği yapması demek kadar alçakça, haince, namussuzca bir açıklaması olmaz. Bizler Müslümanlar sizlerin Çan seslerine karışmıyoruz. Oralar bizim yerlerimizdir. Bizlerin yerlerinde akbabalar gibi konan sizlerin yeri değil. Er yada geç oralar tekrar Allah (c.c.) izni ile bizlerin olacaktır. 

Ve tüm dünyada ezan sesi duyulacak ve o zaman gelecek...


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. orta doğu'da bulunup da, kafası çalışan insanlar tarafından yönetilen çok nadir ülkelerden biridir maalesef

    YanıtlayınSil
  2. eskilerimiz eceli gelen köpek cami avlusunda dolaşırmış derdi demekki bunlarda dolaşmaya başladılar başlarına bir gelecek var demektir

    YanıtlayınSil
  3. böyle şeylerle uğraşan ne kavimler helak oldular Allah.(C.C)doğrusunu bilir

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.