-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Vodafone arena açılış ne zaman yapılacak?


2013 yılında inşa edilmeye başlanmış fakat bazı sorunlar nedeniyle ara verilmiş ve sonra tekrar olarak çalışmalar devam edilmiştir. Ve bir kaç sene geçmesine rağmen kısa sürede "vodafone arena" yakın bir zamanda açılacaktır.

Vodafone arena açılış ne zaman yapılacak?

Peki Vodafone Arena Ne Zaman Açılacak?


Edinilen bilgilere göre tarihe adını yazmış olan başkan "Süleyman Seba"nın doğum tarihi olan "5 Nisan 2016" tarihinde açılacağı söylenmektedir. Ve bunun haricinde ilk maç ise "9 Nisan 2016" tarihinde Bursaspor ile oynanacaktır. FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

7 yorum:

 1. Çok güzel bir stadyum yaptılar . İnşallah Galatasarayın stadyumu gibi saçma sapan sorunlarla karşılaşmaz.

  YanıtlayınSil
 2. İnşallah verdikleri tarihte açılışı gerçekleştirirler. Çok kaldı bu stadın açılışı. Bi stad yapımı 3-7 yıl sürermi ya. Ben mutlaka istanbulda olursam açılışa gideceğim.

  YanıtlayınSil

 3. Edinilen bilgilere göre tarihe adını yazmış olan başkan "Süleyman Seba"nın doğum tarihi olan "5 Nisan 2016" tarihinde açılacağı kesin olmamakla birlikte böyle bekleniyor. hadi hayırlısı.

  YanıtlayınSil
 4. tam olarak bitmeden açmasınlar, faydasından çok zararı olur. tt arena öyle oldu, timsah arena da öyle oldu

  YanıtlayınSil
 5. Bi Açılamadı gitti bu da ne sahaymış arkadaş. Ama gerçekten çok güzel oldu Beşiktaş'ın hakkını vermek lazım

  YanıtlayınSil
 6. Türkiye'nin en iyi stadyumu olacak bence bulunduğu konumda çok iyi.

  YanıtlayınSil
 7. 3 senedir bitiremediler valla ben bile merak ediyorum su stadın nasıl olacağını umarım sorunsuz şekilde açılışı yaparlarda beklentileri karşılar

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.