-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kombi Ve Klima Arızalarınız İçin Beykoz Ferroli Servisi


BeykozFerroli Servisi olarak yıllardır ilerletmiş bulunduğumuz hizmetlerimiz ile daimi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli servis hizmeti sunmakta ve yaşadığınız her sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi vermeye devam etmekteyiz. Geçmişten bugüne devamlı sizler sayesinde büyümekte ve bu günlere kadar ulaşmış bir firma olarak daima kaliteli hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Sizler tarafından daima tercih edilerek sunduğumuz hizmetler sonrasında da her kullanıcılardan memnuniyet sözcüklerine şahit olmaktayız. Bu nedenle yıllardır alanında uzman teknisyen ve çağrı merkezi kadrosu ile hizmet sağlayan bir Beykoz Ferroli Servisi olarak daima sizler tarafından tercih edilmeye devam etmekteyiz.

Kombi Ve Klima Arızalarınız İçin Beykoz Ferroli Servisi


Görüyoruz ki Ferroli kombilerde zaman zaman sorunlar meydana gelerek ister istemez bu durumdan da her kullanıcılar rahatsızlık duyabilmekteler. Günümüzde yaşadığınız sorunlar her ne olursa olsun gün içerisinde onarımı uzman kombi teknisyenlerimiz tarafından yapılmakta ve cihazınız sizlere eskisinden daha iyi çalışır şekilde teslim edilmektedir. Diğer firmalara nazaran her zaman işimizi ciddiyet ile yaparak müşterilerimize güven duygusunu aşılamaya devam etmekteyiz. Yıllardır sizler tarafından Beykoz Ferroli Servisi olarak tercih edilme sebeplerimizden en önemlisi de aslında bu durumdan kaynaklanmaktadır. Servis hizmetlerimizde daima güveninizi sarsmadan üstün performans hizmeti sunarak daima tarafımızdan memnun kalmanızı sağlamaktayız. Yılların bizlere vermiş odluğu tecrübelere dayanarak her arızaları aynı gün içerisinde tespit etmekte ve sorunlarında gün bitmeden son bulmasını sağlamaktayız. Sizlerde Ferroli kombinize ait birtakım sorunların kısa süre içerisinde son bulmasını sağlamak adına mutlaka firmamız ile iletişim kurabilir merak ettiğiniz her türlü konuda yardım ve destek uzmanlarımız aracılığıyla alabilirsiniz. Arıza ve onarımları kısa sürede gerçekleştiren uzman teknisyenlerimiz tüm sorunların başarılı şekilde çözümlenmesini sağlamakta ve 1 yıl değişimi yapılan parça üzerinde garanti vermektedir. Yıllardır en iyisi olabilmek adına hizmetlerimize devam ederken dünden bu yana daima kalıcı çözüm sağlamak adına çalışmalarımıza 24 saat boyunca aralıksız devam etmekteyiz. Ferrolikombinin su akıtması gibi sorunlarda olduğu gibi Ferrolikombinin ses yapması gibi kullanıcıları oldukça rahatsız eden durumlar hakkında da daima sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Her zaman sizlerde yaşadığınız kombi sorunlarına yönelik ayrıntılı bilgi almak isterseniz 24 saat sizler için hizmette bulunan firmamız ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alımında bulunabilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. geçen benimde klima önden su damlatmaya başladı, baktım filtreleri temizdi ama arıza oluşmuş, verdiğiniz yetkili servisi kullanarak arızamı çözmek istiyorum.

    YanıtlayınSil
  2. Bu her sene kombi icin yapilan bakimida bir turlu anlamiyorum belki bizimde yapabilecegimiz bir sey ama guvenlik olunca vazgecemiyoruz

    YanıtlayınSil
  3. yaz ayları değil ama kış aylarında nadirde olsa sorunlar olabiliyor bu adresi öğrenmemiz iyi oldu.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.