-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » Lanetli Anahtar Filmi (2016)

ads
ads

Lanetli Anahtar 2016 Yerli Sinema Korku Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "15 Temmuz 2016" ve yönetmeni "Hasan Gökalp" ve oyuncularından bazı isimler "Yaşar Alptekin , Ayfer çalgıcı , Elçin Atamgüç , Caner Toygar , Hasan Gökalp" Lanetli Anahtar Filminin türü ise korku içeriklidir. 2016 Türkiye yapımı sinema filmi.

Lanetli Anahtar Filminin Özeti:

Oldukça uyumlu bir oyuncu kadrosuna sahip ünlü yönetmen hasan gökalp yönetmenliğinde yerli korku filmlerinden biridir. 2016 yılının son aylarında çıkması bekleniyor. Özeti hakkında detaylar mevcut olmadığından ileri zamanlarda bu sayfa güncellenecektir.


ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.