Lanetli Anahtar Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 20, 2016 | 0 yorum
Lanetli Anahtar 2016 Yerli Sinema Korku Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "15 Temmuz 2016" ve yönetmeni "Hasan Gökalp" ve oyuncularından bazı isimler "Yaşar Alptekin , Ayfer çalgıcı , Elçin Atamgüç , Caner Toygar , Hasan Gökalp" Lanetli Anahtar Filminin türü ise korku içeriklidir. 2016 Türkiye yapımı sinema filmi.

Lanetli Anahtar Filminin Özeti:

Oldukça uyumlu bir oyuncu kadrosuna sahip ünlü yönetmen hasan gökalp yönetmenliğinde yerli korku filmlerinden biridir. 2016 yılının son aylarında çıkması bekleniyor. Özeti hakkında detaylar mevcut olmadığından ileri zamanlarda bu sayfa güncellenecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if