-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Genius Filmi (2016)


Genius 2016 sinema filmi inceleme:


2016 yapım filmin vizyon tarihi "10 Haziran 2016" tarihine denk gelmektedir. Filmin yönetmeni "Michael Grandage" ve oyuncu kadrosu ise "Jude Law , Nicole Kidman , Colin Firth , Guy Pearce , Laura Linney" sadece bunlar bazıları, Genius filminin içeriği dramdır. izlenme süresi ortalama 1 saat 43 dakika civarındadır. 2016 - ABD yapımı sinema filmleri arasında yerini almaktadır.

Genius  Filminin Özeti: 


Max Perkins'in günlükleri ile yola çıkılan ve derlenen bu sayede  sinemaya uyarlanmış bir  filmdir. Scribner editörünün biyografi ve içinde dramında bulunduğu yaşamını konu almaktadır.  sinema filminin kadrosunda yukarıda bazılarını saydık. Görüldüğü üzere oldukça yetenekli oyuncular ile çok iyi bir film olacağı tahmin ediliyor.

Genius  Filmi (2016) Fragmanını İzle


Not: Bu video "Movieclips Trailers" adındaki ünlü bir youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

7 yorum:

 1. Nicole kidman filmlerini cok seeviyorum bu fikmde fragmanina bakildiginda sevecegim bir film gibi

  YanıtlayınSil
 2. Ben filmden çok anlamam. Ama bu filmin güzel olduğunu sizlere söyleyebilirim arkadaşlar. İZLEMELİSİNİZ.

  YanıtlayınSil
 3. Bu tür tarihi filmleri severim. Genius filminin oyuncuları da çok iyi bu filmden biraz umutluyum.

  YanıtlayınSil
 4. Bu tarz filmleri hep sevmişimdir. Çoğu insan sıkıcı bulsa da bana ilginç gelir. En yakın zamanda izleyeceğim.

  YanıtlayınSil
 5. Bence çok ağır bir film olacağından dolayı oyuncu performansları had safha da olsa bile kendisini göstermeyi filmin ağırlığı altında kalacaktır

  YanıtlayınSil
 6. Bence çok ağır bir film olacağından dolayı oyuncu performansları had safha da olsa bile kendisini göstermeyi filmin ağırlığı altında kalacaktır

  YanıtlayınSil
 7. Sakin bir kafayla izlenmesi gereken film. Uykulu halde izlemiştim zevk alamamıştım.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.