-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Ramazan Bayramı (2016)


Bu sene Mübarek Ramazan ayı çok iyi geçti neredeyse yaz havası hiç  yoktu denecek kadar azdı. Ve oruç tutanlar için bulunmaz bir nimet ve Allah  (c.c)'ın bizlere ikramı olarak düşünmekteyiz.

Ramazan-ı Şerif ayı başladığında çok sevinçliydik ve bu Mübarek ayı sabırsızlıkla bekliyorduk. Nihayet geldi ve bugün geçti. Bu seferde Herkes olmasa da dahi bizler üzüldük. Çünkü  bu ay kadar kıymetli bir ay ve bu ayın içinde bulunan Kadir gecesi  bir gece hiçbirinde yok. 

Bu yüzden seneye ölmediğimiz takdirde tekrar kavuşacağımızı umuyoruz. Ve herkese hayırlı bayramlar diliyorum

Ramazan Bayramı (2016)FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.