-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Abdurrahman el-Ûsi Dinle


Abdurrahman el ussi en çok bilinen imamdır. Ara sıra ülkemizde gelerek namaz kıldırır. Bu sebeple tanıyanları çoktur. Ama dinlemeyenlerin sayısı genel olarak azdır. Ancak ne kadar dinleseniz de sürekli dinlemek isteyeceğiniz bir kıraat. Oldukça etkili bir okuyuş. Başlıkta belirtiği gibi.  "Ancak Allah Aşkı ile Yanan Bir Kalp böyle Okur Kur'anı!"

Not: Bu video "Towards Eternity" isimli Youtube kanalından alınmıştır.Abdurrahman el-Ûsi DinleFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. Defalarca dinlediğim doğrudur bağımlılık yapıyor. Dinlemeyen varsa dinlesin.

  YanıtlayınSil
 2. Sesi çok güzel

  YanıtlayınSil
 3. abdurrahman hocayı uzun zamandır dinlerim.gerçekten de kuran dinlemeyi sevdiren kişidir

  YanıtlayınSil
 4. Gerçekten etkileyici bir yorumu var. Gönül kapılarımızı açan bir sese sahip

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.