-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Teksas Katliamı Filmi (1974)


Teksas Katliamı - The Texas Chain Saw Massacre Filminin Tanıtımı:

Teksas Katliamı Filmi (1974)

1974 ABD yapımı "Teksas Katliamı" filminin ülkemizdeki vizyon tarihi 3 Nisan 2015 cuma günü gösterime girmiştir. Tür olarak korku olan filmin yönetmeni "Tobe Hooper" ve oyuncuları "Teri Mcminn , John Larroquette , Marilyn Burns , Gunnar Hansen , Edwin Neal" ile 1 saat 23 dakika süren gerilim dolu vizyon filmidir.

Teksas Katliamı Filminin özeti:Herkesin bildiği severek izlediği ilk olarak 1974 yılında yapımmı olan filmin restore edilmiş hali ile tekrar sinemalarda izleyiciyle buluşuyor.Sally ve sakat kardeşi Franklin, Teksas'da ki büyük babasının mezarının, bir grup mezar soyguncusu tarafından açıldığı haberini alırlar. İki kardeş arkadaşları Jerry, Kirk ve Pam ile Teksas'ın içlerine doğru bir yolculuğa çıkarlar. Ve korku dolu sahnelerin bol yer aldığı film tekrar sinemalarda..

Teksas Katliamı / The Texas Chain Saw Massacre - Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle.


Not: Bu video "35mm Türkiye" isimli Youtube kanalından alınmıştır.Bir önceki film tanıtımı >>  Piramit'in Laneti Filmi (2014)


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. teksas katliamı eski ve kült bir film gerçekten bu tür filmlerin temeli olan bir film olması yönünden önemli

  YanıtlayınSil
 2. çok eski bir film teksas katliamı. İzlediğime degmeyebilir bilmiyorum. İzleyen arkadaşlar yorum yaparsa fikrim netleşir

  YanıtlayınSil
 3. Akşam izlenebilecek karanlıkta o gerilimi hissettiren korkutucu bir film tavsiye ederim :)

  YanıtlayınSil
 4. Bu filmin yenilenmiş versiyonunu izledim gayet güzel korku dolu bir film izleminizi tavsiye ederim.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.