-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » Tarz Erkek Olmak


Moda sadece kadınları ilgilendiren bir konu değil, biz erkekler de dış görünümümüze önem vermeliyiz. Modern çağın gerekleri artık erkekleri de bakımlı, fit ve şık olmaya itiyor. Tarz sahibi olmak artık erkekler için de lüks değil aksine ciddi bir gereksinim. Tabii tarz denilince aklınıza hemen cilt bakımı, makyaj gelmesin, spor yapmak da erkeği karizmatik gösteren detaylardan biridir. Bir erkek bu konularda bilgi sahibi olmalı, kendisine iyi bakmalı.

Tarz Erkek Kimdir?

Tarz erkek kendine bakan, şık olmayı seven, modern çağa uyum sağlayan, sağlıklı yaşayan ve daha mutlu bir hayatın peşinden koşan kişidir. Bu konuda kadınlara yönelik sayısız içerik kaynağı bulunurken erkekler için ise durum tam tersi. Neyse ki tarz erkek kategorisindeki içerikler bu konuda yardımımıza koşuyor ve merak ettiğimiz birçok soruya cevap vererek bizi aydınlatıyor.

Erkek Spor Yapmalı

Giyim kuşamımıza verdiğimiz önemi sağlığımıza da vermeliyiz. Spor yapmak dış görünümümüzü tamamen değiştireceği gibi iç huzurumuzu da sağlar ve bizi daha mutlu bir insan haline getirir. Elbette bu konuda istekli ve hırslı olmak kadar sporu doğru bir şekilde yapmak da gerekir. Tam da bu noktada size bir site önereceğim. " İyi bir spor salonu nasıl olmalı? " adlı yazı spora yeni başlayacaklar için harika bir rehber.

Tarz Erkek Olmak


Artık erkeklerin de bakımlı olmaktan kaçınmamaları ve kendilerine değer vermeye başlamaları son derece sevindirici bir haber. Sonuçta ülkemizde yaşayanların Paris'te, Londra'da, Milano'da yaşayan erkeklerden neyi eksik ki? Haksız mıyım? Tabii bu gelişime harika bir destek sunan, büyük bir emek veren ve erkekleri daha sağlıklı, daha mutlu bir yaşama yönlendiren Tarz sitesinin katkılarını da unutmamak gerekiyor.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. hiç öyle Tarz Erkek Olmak gibi işlerle uğraşmam boş geliyor bana ne biliyim

  YanıtlayınSil
 2. Güzel püf noktalarına değinmişsiniz. Spor gerçekten çok fark yaratıyor.

  YanıtlayınSil
 3. boş işler bunlar ya tarz ne demek onu önce insanlar oturtmalı kafasında

  YanıtlayınSil
 4. çok güzel bir yazı olmuş sonuna kadar okudum devamını beklerim ibrahim bey

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.