-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bizim Hikaye 17. Bölüm "4 Ocak 2018" Perşembe


Bizim Hikaye 17. Bölüm Fragmanı


Bizim Hikaye 17. Bölümün Fragmanı henüz Yayınlanmadı.

Bizim Hikaye 17. Bölümün Fragmanını izle


17. bölümün fragmanı henüz yayınlanmadığı için şimdilik 16. bölümün fragmanını izlemektesiniz.

Not: Bu video "FOX" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.

Bizim Hikaye 17. Bölüm Özeti:


Filiz kardeşlerine çok düşkün biridir. Ve bunun için her şeyi göze alır ve kardeşlerini geri almak ister, kardeşlerini geri alabilmek her şeyi yapmaya hazırdır. Sürpriz bir şekilde  Filiz Cemil'e evlilik teklifinde bulunur. Cemil ise bu duruma çok şaşırır ve şaşkınlığını gizleyemez. 

Cemil ise aslında bunu çok istemekteydi ve sonunda hayalleri bir bir gerçek olmaya başlamıştı. Peki daha ne isteyebilirdi ki Cemil hiçbir şey. Mutlu bir aile ona çok ve çok yeterli gelecekti. Bunun için artık evlilik hazırlıkları yapmaya başlar. 

Bizim hikaye dizisi FOX tv ekranlarında yayınlanmaktadır. 4 Ocak 2018 Perşembe Akşamı Saat 20: 00'da ekranlarda olacaktır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.