-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Söz 28.Bölüm "8 Ocak 2018" Pazartesi


Söz | 28.Bölüm - Fragmanı


Söz Dizisi 28.Bölümün - 2. Fragmanı Yayınlandı.


Söz | 28.Bölüm - Fragman 2 İzle


Not: Bu video "Söz Dizi " isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.Söz Özeti ve Konusu:

Söz dizisinin 28. bölüm yeni bölümünde neler olacak?

Yavuz çok zor bir karar vermek zorundadır. Çünkü F16 savaş uçakları Hatice'yi hedef almışlardır. Bu durumdan dolayı yavuz zor zamanlar geçirecektir. Sınır kapısıan doğru hızlıca yanaşmakta olan intihar bombacılarını yakalamak ve etkisiz hale getirmek için  Tim çok risk alacaktır. Mühendis ise büyükelçilik tarafından ele geçirilir. Amaçları ise bizim uçaklarımızın kontrolünü sağlamaktır.

Çolağın ise oldukça fazla adamı vardır. Ve bu şekilde birçok adamı ile sınırı geçme planları yapar. Ve sınırı geçmek için elinden geleni yapacaktır. Ve mühendisi kurtarmak için hemen bir  operasyon düzenlenir.  Ve tüm detaylar Pazartesi günü star tv ekranlarında 20: 00^da
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.