-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Cennetin Gözyaşları 15. Bölüm (7 Ocak 2018) Pazar


Cennetin Gözyaşları 15. Bölüm Fragmanı


Cennetin Gözyaşları 15. Bölümün Fragmanı Yayınlandı.


Atv kanalının merakla beklenen dizisi cennetin gözyaşları son bölümü ile Pazar akşamı saat 20: 00'da ekranlarda olacak. İyi izlemeler. Yeni  bölümü canlı olarak izlemek için  aşağıdaki  bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Ve cennetin gözyaşları dizisinin geçen bölümü olan 14. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

https://www.atv.com.tr/webtv/cennetin-gozyaslari/bolum/14?id=5bec4e9d-209e-4f27-bea2-2ab85eaca7e2


Cennetin Gözyaşları 15. Bölüm Fragmanını İzle.


Not: Bu video "atv" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.