-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölüm (13 Ocak 2018) Cumartesi


Fazilet Hanım ve Kızları Fragman


Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölüm Fragmanı


Star tv'nin sevilen dizilerinden olan "Fazilet Hanım Ve Kızlar" yeni ve son bölümü ile 13 Ocak Cumartesi akşamı star televizyonunda  saat 20: 00'da ekranlara gelecek.

Dizinin son bölümünü (29. bölüm) izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

https://www.startv.com.tr/dizi/fazilet-hanim-ve-kizlari/bolumler/29-bolum

Diziyi canlı olarak izlemek için ise  aşağıdaki bağlantıyı kullanın

https://www.startv.com.tr/canli-yayin


Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölümün Fragmanı Yayınlandı.

Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölüm Fragmanını İzle...


Not: Bu video "STARTVSTAR" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.Fazilet Hanım Ve Kızları 30. Bölümde Ne olacak?


Hazım artık kendine gelmeye başlar fakat bir kişi bundan oldukça telaşlanır o da Yasemindir.  Bu durumla beraber Egemenin ailesi ile Fazilet  gültenin itirafından hiçbir şekilde emin olmamışlardır. Bir şüphe içindedirler. Fazilet ise  hesap soracaktır kızına bu yaşanan olaylar neticesinde.  Hapishanede yaşanan olaylardan ailenin haberi yoktur.  Hazım ise  yaşanan bu olayları öğrenmiştir. Ve bu sebeple  artık her şey alt üst olmaya mahkumdur.

Sinan ise  küskün olduğu Hazan'ın gönlünü almak için uğraşır ancak Hazan bu konuda oldukça geri planda kendini tutar.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.