-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Nasıl Bir Dünyada Yaşıyoruz?


Nasıl Bir Dünyada Yaşıyoruz? Video


Nasıl bir dünyada yaşadığımıza dair farklı bir yaklaşımla güzel anlatım olmuş.


Not: Bu video "Bilimsel Videolar" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. Tüm alemle kıyaslandığında o kadar küçük bir yer kaplıyoruz ki. Dünyamız güzel ama insanlar onu katlediyor.

  YanıtlayınSil
 2. Vaybe güzel dünyamız. Ama insnlar bu güzellikleri kirletmeyi göz önünde bulunduruyor.

  YanıtlayınSil
 3. Çoğu kişi bunları düşümüyor bile çoğu kişide kıymetini bilmiyor. çoğu insan kendi yararını düşünüyor. ama dünyayı kirletmeye hakları yok

  YanıtlayınSil
 4. Hazırlanan videoyu çok beğendim.Bu görüntüleri gördüğü halde hala bunlara inanmayan ve dünyanın farklı bir görünüşü olduğunu iddaa edenler var.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.