-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Bacak Görmek Nedir ve Ne Anlama Gelir?


Rüyada Bacak Görmek Ne Anlam İfade Eder?


Rüyada Bacak Görmek Neye İşaret Eder?


rüyada kendi bacağını kıllı görmek
rüyada kendi baldırını görmek
rüyada baldır görmek
rüyada bacak kopması görmek
rüyada başkasının bacaklarını kıllı görmek
rüyada bacağın şişmesini görmek
rüyada çirkin bacak görmek
rüyada bacak ovmak

Rüyada Bacak Görmek ve Anlamı hakkında:


Rüyada görülen bacak genel anlamda hayırlı olarak tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin nasıl gördüğüne de bağlı olarak bu durum değişmektedir. Hangi şekilde nasıl ve nerede gibi vs..

Rüyada görülen bacağın insan ömrü ve maddi durumu olarak yorumlanmıştır. Bacak nasıl göründüyse bu duruma göre ömrünüz azalmış veya daha uzun seneler yaşayacağınız anlamına gelir ki; buna pek itibar etmemek lazımdır. Çünkü ecel birdir değişmez ve rüya ile de bunu biçimlendirmek olmaz.


Aynı zamanda maddi durumunuz kötüyse iyi olabilir iyi ise kötü olabilir. Eğer sağlam ve güzel bir bacak görülmüş işe bu bereket, huzur, geçim sıkıntısı ve maddi zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder. Eğer görülen bacakta kıllar varsa kötü bir görünümü varsa bu da maddi açıdan sıkıntılar çekeceğinize, borçlara, huzursuz ve rahatsız edici durumlar ile karşılaşabileceğinize işaret etmektedir.

Eğer bacaklar demir şeklinde görülmüş ise maddi açıdan çok rahat edeceğinize, hayatınızın sağlam ve huzurlu olacağına, sıkıntısız ve refah içinde günler geçireceğinize işaret etmekle birlikte eğer sağlam olmayan bir bacak ise zorlu günler geleceğine işaret etmektedir.

rüya tabirleri


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın naçiazne yorumunu yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kafanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: Google'dan gelen aramalar: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü,  büyük rüya tabirleri, rüya tabirleri diyadinnet, rüya tabirleri sözlüğü, rüya tabirleri gen,  rüya tabirleri ihya,  islami rüya tabirleri imam nablusi,  rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye,  rüya yorumcusu, en iyi rüya tabirleriFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.