-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Sarık Sarma Kafada Sarık Sarmak


En kolay şekilde sarık nasıl sarılır?

Kafada basit yöntem ile sarık sarmak..


Sarık sarmak önemli sünnet arasında yer almaktadır. Bu sünneti uygulamanın birçok fazileti vardır. Birçok insan sarık sarıp dışarı çıkmaz ancak evde namaz kılarken sarık sarılması çok önemlidir. "Sarıkla kılınan iki rekât namaz, sarıksız olarak kılınan yetmiş rekattan daha hayırlıdır." bu nedenle her şekilde Allah'ın karşısına çıkarken ziynetlerimizi takınarak en güzel elbiselerimizle huzura çıkmamız gerekmektedir.

Zaten başı açık namaz kılmak mekruhtur. En azından sadece takke takmak da yeterlidir. Ama ben daha fazla sevap ve fazilet kanacacağım diyorsanız mutlaka namazlarınızda kafanızdan sarığınızı eksik etmeyin. Zor bir durum değildir. ben videoda kafada en basit yöntem ile sarık nasıl sarılır gösterdim. 

Kolay şekilde sarık sarmak için sarığın kısa olması önem arz eder. Kısa olduğu için bir kaç dolama ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sara sara usta olacaksınız o zaman sarığınızı dilerseniz uzatabilirsiniz. İster kalıp takke üstüne isterseniz normal takke üstüne sarmak mümkündür. 

Kafada Sarık Sarma Videoları.. Kısa sarık sarmak Kafada sarık sarma 2 (2018)Kolay Şekilde Kafa Sarık Nasıl Sarılır?FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.