-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » The Walking Dead 5. Sezon 5. Bölüm


The Walking Dead 5. Sezon 5. Bölüm
Tüm zamanların en iyi yabancı dizi dalında ödüllere layık görülen efsane dizi 5. sezonu yakın bir  zaman önce ekranlarda yerini almıştı.   Bir zombi dizisi olan ancak bu zamana kadar yapılan zombi dizi veya filmlerden başka kulvarda bir yapıt olarak hayran kitlesini kısa  zamanda çoğaltmıştır.

Milyonlarca hayrana ulaşan dizinin sevenleri her hafta yeni bölümü heyecanla beklemektedir. 10 Kasım Pazartesi günü yürüyen ölüler 5. sezonun 5. bölümü ekranlara geldi.

Dizide gene dünyayı saran virüsle ve zombilerden kurtulma yollarını aramakla devam ediyor. Her bir oyuncu başrol edasında diziye canlılık katıyor.

The Walking Dead  dizisi çizgi romandan televizyona uyarlanmıştır. 2010 senesinde ekranlara gelen dizi yoğun ilgi görmüş ve 5. sezona kadar gelmiştir. Geçtiğimiz günde 5. bölümü ile izleyiciyle buluştu.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.