Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » » » Sonbaharda Cilt BakımıSonbahar Cilt Bakımı

Sonbahar Ayında Bakım Nasıl Olmalıdır?

Sonbahar ayında olduğumuz şu zamanlarda hava değişimleri nedeniyle cildinizde farklılıklar gösterebilir. Bu gibi durumlardan en az etkilenmek için bilinçli uygulamalar yapmak gerekir.

* Cilt temizliğine önem vermelisiniz. Bu aylarda cilt kuruyabilir, çatlayabilir veya başka çeşitli farklılıklar gösterebilir. Makyaj temizleme ürünlerinde kremli veya sütlü ürünleri tercih edebilirsiniz.

* Cildinizin nemli olmasına özen gösterin. 

* En önemlisi beslenme, düzenli ve doğru beslenme ile iyi bir cilde sahip olabilirsiniz.

* Stresten uzak durun. Stres insanı olumsuz şekilde etkiler, psikolojik olarak etkilediği gibi cildinizede etki edebilir.


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.